Hlídání dětí Ostrava a okolí

Hlídání dětí je trochu zavádějící název a přikloňujeme se spíše k pojmu Péče o dítě.

Jedná se o flexibilní individuální péči o dítě v jeho domácím prostředí, kdy chůva více či méně pravidelně dochází za dítětem do jeho rodiny. Péče o dítě v domácnosti rodičů je specifická činnost, kterou může dle našeho názoru vykonávat jen osoba k tomu kvalifikovaná a s určitou praxí.

  • Kvalifikovaná chůva pro děti do 3 let věku je pouze ta chůva, která splňuje k tomu odbornou kvalifikaci pro péči o děti do tří let věku. Kvalifikační požadavky jsou následující: odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné (dětské) sestry, odborná kvalifikace k výkonu povolání učitele předškolní pedagogiky nebo profesní kvalifikace Chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky se státní zkouškou Národní soustavy kvalifikací.
  • Také o děti nad 3 roky věku se dle našeho názoru mají starat pouze osoby, které splňují veškeré osobní i kvalifikační standardy pro práci s dětmi.

Stránky profichuva.com představují internetový portál, který na jednom místě propojuje nabídku a poptávku v oblasti služeb péče o děti. Pomáháme nalézt a šetřit čas hledáním pravé chůvy k dětem klientů.

Námi nabízené chůvy nejsou s naší společností v zaměstnaneckém poměru, přesto je proškolujeme nejen základním školením, ale organizujeme i školení následná. Naše firma je dle rozhodnutí Ministerstva práce a sociálních věcí oprávněna pořádat akreditované zkoušky na Chůvu pro děti do zahájení povinné školní docházky a na Chůvu pro dětské koutky dle Hodnotícího standardu Národní soustavy kvalifikací.

Chůva si s rodičem sama sjednává smlouvu o péči o dítě i podmínky její odměny. Na našem portálu profichuva.com si rodič zakoupí členství a následně se mu zobrazí kontakty na námi ověřené PROFI chůvy. Rodič si následně může vybrat a kontaktovat tu nejvhodnější chůvu dle jeho přání snadno a rychle.

VYBERTE SI SVOU CHŮVU ZDE

Chcete se stát PROFI CHŮVOU?

Chcete se začlenit do našeho týmu PROFI CHŮV?
Zaregistrujte se zdarma a vyplňte prosím pečlivě náš dotazník. Do týdne Vás budeme kontaktovat a domluvíme si s Vámi osobní pohovor.

CHCI SE STÁT PROFI CHŮVOU

Výhodou pro chůvy bude nastavení si svých vlastních časových i finančních podmínek. Vše bude záležet na dohodě mezi chůvou a rodičem. Firma profi CHŮVA s.r.o. funguje pouze jako zprostředkovatel, za výběr chůvy a oprávnění chův k výkonu služby péče o dítě nenese společnost profi CHŮVA s.r.o. žádnou zodpovědnost.