Jak funguje portál profi chův

Hledáte stabilní hlídání Vašich dětí, rádi byste si zašli s partnerem do kina, na dobrou večeři nebo něco důležitého vyřídit? Na našem internetovém portále si sami můžete zajistit hlídání snadno, rychle a právě s takovou chůvou, kterou si přejete.

Stránky profichuva.com představují internetový portál, který na jednom místě propojuje nabídku a poptávku v oblasti služeb péče o děti. Pomáháme šetřit čas hledáním nejvhodnější chůvy k Vašim dětem.

Na portálu profi chův jsou registrovány a zveřejněny pouze PROFI CHŮVY. Všechny tyto chůvy musí splňovat určitá kritéria na vzdělání (odbornou kvalifikaci), zkušenosti nebo praxi s hlídáním dětí, trestní bezúhonnost a další podmínky, které si ověřujeme na osobním ověření. Tímto osobním ověřením prochází každá chůva.

Pro rodiče, agentury a jednotlivce, kteří hledají chůvu, nabízí stránky profichuva.com bezplatné prohlížení profilů chův. Kontaktování a zobrazení telefonních údajů na chůvy je podmíněno zakoupením členství.

Výhody po zakoupení členství:

  • přístup ke kontaktům na profesionální a ověřené chůvy
  • možnost si tak s chůvou domluvit hlídání dětí snadno, rychle a dle Vašich přání a požadavků
  • ceník a jak aktivovat členství naleznete ZDE
VYBERTE SI SVOU CHŮVU ZDE

Pro chůvy, které se chtějí stát PROFI chůvou je portál zcela zdarma. Zaregistrují se, na svém profilu vyplní pečlivě svůj dotazník. Do týdne se jim ozveme na domluvení se na osobním pohovoru a poté jim bude vytvořen a zveřejněn profil.

Výhody pro chůvy:

  • bezplatná registrace a zveřejnění profilu
  • získat možnost zaměstnání na HPP v zařízeních jako jsou Mikrojesle, Dětské skupiny, státní MŠ a soukromé MŠ a jesle
  • nabízet své služby péče o dítě prostřednictvím našich stránek a získat tak možnost nových nabídek práce u klientů (rodičů)
  • vyžádat a získat hodnocení svých služeb od rodin
CHCI SE STÁT PROFI CHŮVOU